Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Bezpiecznego Internetu

W naszej szkole działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w sieci podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypada na 11 lutego, w związku z tym w świetlicy szkolnej w klasach 1-3 przy współpracy pani pedagog odbyły się zajęcia z udziałem klasy II b.

 Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się jakie korzyści i zagrożenia wynikają z korzystania z Internetu. Uczniowie wspólnie stworzyli plakaty o zasadach bezpiecznego Internetu. Nauczycielki przedstawiły uczniom inscenizację pt. „Alicja w krainie Internetu”, która zobrazowała konsekwencje nieostrożnego korzystania z Internetu.

Mamy nadzieję, że uczniowie w wyniku tych działań, unikną wielu niebezpieczeństw związanych z Internetem. Wierzymy, że nasi podopieczni będą z głową surfować po zawiłych nitkach internetowej pajęczyny.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna