Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki 2019

Dnia 6 grudnia 2019r. naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi elfami. Jak co roku gość z Laponii odwiedzał wszystkich uczniów, dyrekcje oraz nauczycieli. Tym którzy na to zasłużyli Święty rozdawał łakocie. Nie obyło się bez piosenek i wierszyków recytowanych przez uczniów. 

Wśród uczniów panowało zdziwienie że nikt w tym roku nie dostał rózgi. Kończąc tym akcentem, serdecznie zapraszamy św. Mikołaja do naszej szkoły za rok!

Wszyscy obdarowani dziękują Samorządowi Uczniowskiemu za chwilę radości  i Radzie Rodziców za słodkie upominki.

 

galeria zdjęć: kliknij tutaj


 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna