Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza Szkoła na Facebooku !

Od lutego Nasza Szkoła ma FanPage na Facebooku !! W lewym górnym rogu strony szkolnej jest zakładka do naszego FanPage na Facebooku.Oczywiście można kliknąć  jeśli jesteś naszym fanem smiley     Co zawiera Strona na Facebooku?

- Możesz w prosty sposób budować społeczność wokół własnej strony (marki)
- Możesz komunikować się ze swoimi klientami lub użytkownikami poprzez własną tablicę wiadomości
- Możesz skorzystać z różnych aplikacji, które pozwolą Ci organizować promocje jak np.Konkurs Fotograficzny itp
Więcej o korzyściach
tutaj

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna