Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole

Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły 6 grudnia zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że uczniowie byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Święty Mikołaj wraz ze śnieżynką, elfem i reniferem wędrował po klasach i obdarowywał prezentami, zakupionymi przez Radę Rodziców, całą społeczność szkolną.

Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach uczniów. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.

Wszyscy obdarowani dziękują Samorządowi Uczniowskiemu za chwilę radości i Radzie Rodziców za słodkie upominki.

A.R.-K.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj 

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna