Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe wyposażenie szatni i pracowni językowej

Całkowicie nowe wyposażenie zastąpiło stare, wysłużone, stojaki w szatni budynku szkolnego przy ul. Odr. Wojska Polskiego. Zainstalowano tam ponad 400 wieszaków. Początkowym problemem było zaprojektowanie wyposażenia- w stosunkowo niedużym jak na tę liczbę wieszaków- pomieszczeniu. Gdy się z tym uporano, niełatwo było znaleźć chętnych do jego wykonania

.Po pewnym czasie z dwóch zgłoszonych ofert wybrano realizację firmy Polsport Maciej Falkiewicz z Zielonej Góry, a efekty ich pracy obrazują zdjęcia obecnej szatni.

 

 

Aby wspomóc nauczanie dużej ilości godzin języków obcych, w budynku na ul. Odr. Wojska Polskiego otwarto nową pracownię językową. Mieści ona 24 osobową klasę ( większą klasę i tak należy dzielić na grupy) z pojedynczymi stanowiskami. Wyposażenie pracowni pozwala między innymi na: odsłuch zadanego programu nauczania oraz wykładu lektora, konwersację z lektorem lub z innym słuchaczem, kontrolę przez nauczyciela dialogu prowadzonego w parach oraz odsłuch i nagrywanie wypowiedzi dowolnego ucznia, transmisję wypowiedzi słuchacza dla całej grupy, jak również podsłuch własnego głosu w każdym trybie i wiele, wiele, innych. Jesteśmy przekonani, że pracownia przyczyni się do łatwiejszej i bardziej wydajnej nauki języków obcych w naszej szkole. 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna