Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

Dnia 25 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka Karnawałowo – Walentynowa. Dyskoteka została zorganizowana przez uczniów klasy III c wraz z pedagogiem szkolnym. 

W tym dniu towarzyszyła nam cudowna atmosfera i jeszcze lepsza zabawa. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Organizatorzy zadbali zarówno o wystrój jak i oprawę muzyczną, która przypadła do gustów wszystkich imprezowiczów. Przy dźwiękach największych hitów z list przebojów, uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych. Podczas dyskoteki uczniowie, uczestniczyli w zabawach i konkursach takich jak randka w ciemno. Jak przystało na zabawę karnawałową duża część uczniów była przebrana, co uświetniło imprezę.

Zabawa zakończyła się o godzinie 20:00, uczniowie wychodzili z niej bardzo zadowoleni, a tych których nie było mają czego żałować. Wspólne spędzone popołudnie było okazją do integracji zespołów klasowych i tanecznej zabawy.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj


 

A.R.-K.

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna