Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał konkursu "Stop cyperprzemocy"

Wirtualna rzeczywistość od wielu lat jest nieodzowną częścią naszego codziennego życia. Internet to zarówno korzyści, jak i zagrożenia. W naszej szkole odbył się klasowy konkurs plastyczny . 

Każda klasa miała do wykonania jeden plakat przedstawiający zagrożenia z korzystania z nowych technologii elektronicznych. Udział w konkursie miał na celu kształtowanie postaw asertywnych wobec zjawiska cyberprzemocy oraz propagowanie działań na rzecz bezpiecznego korzystania z komputera w życiu, pracy i nauce. Organizatorzy, jak i opiekunowie uczniów, którzy wzięli udział w tym konkursie, chcieli, żeby stał się on swego rodzaju formą protestu wobec wszystkich form cyberprzemocy. Z wielką przyjemnością chciałabym poinformować, że :

 

I miejsce zajęła klasa VI A ; II A

II miejsce zajęła klasa VI B; VII D

III miejsce zajęła klasa V C ; VII A

 

Za zajęcie I i II miejsca Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie sfinansowała wyjazd klas do kina Dziękujemy! A wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

A.R.-K.

 

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna