Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Nocny maraton grozy" w Głogowie

Dnia 27 października 2017 roku uczniowie klas III wraz z opiekunami panią Magdą, Dorotą i Aleksandrą wybrały się do kina na nocny Maraton Grozy Halloween. 

Po drodze zatrzymaliśmy się na krótkiej wizycie w McDonal's, a następnie udaliśmy się do celu. Punktualnie o godzinie 22:00 rozpoczęła się impreza, skierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Jak okazało się na miejscu tego typu imprezy cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży, co było widoczne po sali wypełnionej do ostatniego miejsca. Tej nocy w kinie CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, gimnazjaliści zobaczyli trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy „Autopsja Jane Doe”, „Leatherface”, „Piła :Dziedzictwo”.

Seans filmowy zakończył się o 3. 30, ale nikt nie był zmęczony ani zaspany, a do samego domu trwały dyskusje oraz wymiana wrażeń na temat obejrzanych filmów. Taka dawka obezwładniającego strachu, z pewnością jeszcze długo nie pozwoliła wszystkim zasnąć. 

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna