Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w projekcie polsko-niemieckim

W dniach od 19.03. do 23.03.2018 roku odbędzie się w naszej szkole tygodniowy projekt polsko - niemiecki. Zapraszamy do udziału uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej oraz  II i III gimnazjum.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Oferujemy: udaną zabawę, mile spędzone chwile oraz nawiązanie nowych kontaktów. Uczniowie biorący udział w projekcie są zwolnieni z zajęć edukacyjnych. Bliższe informacje o projekcie i zapisy u Pani Sylwii Jabłońskiej w sali nr 25 od poniedziałku do piątku.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w projekcie dziewczynki i chłopców naszej szkoły. Mamy jeszcze wolne miejsca.

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna