Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans szkoły do finału ogólnopolskiego !

Nasze drużyny z sukcesem
Nie tak dawno informowaliśmy o wywalczonym awansie do finału wojewódzkiego drużyn dziewcząt i chłopców biorących udział w turnieju „5” piłkarskich w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W minionym tygodniu rozegrano mecze finałowe, w których nasze piłkarki i piłkarze spisali się znakomicie. Jako pierwsi swoje mecze rozegrali piłkarze, którzy po emocjonujących meczach zajęli miejsce tuż za podium. Warto zaznaczyć, że rywalizacja w grupie chłopców stała na bardzo wysokim poziomie, o wynikach poszczególnych spotkań często decydowały niuanse. Czwarte miejsce wywalczone po zaciętych spotkaniach można uznać za wielki sukces.
Nasze Dziewczęta okazały się najlepsze w województwie. Piłkarki nie dały szans przeciwniczkom, zdobywając złoto na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży. Sławianki miały okazję do rewanżu nad rywalkami z Gorzowa. W przeszłości górą ze spotkań tych drużyn wychodziły piłkarki z miasta nad Wartą, stąd też chęć odegrania się. Na tym turnieju piłkarki ze Sławy dwukrotnie pokonały gorzowianki. Najpierw w meczu grupowym 4:2, a następnie w finale 2:1.

tekst i zdjęcia: facebook sława

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna