Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał wojewódzki o Puchar Tymbarka

Warszawa była bardzo blisko…

Dziewczęta klas IV-VI po raz kolejny brały udział w finale wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku. Przez eliminacje przeszliśmy jak „burza”, wygrywając grupę. Wszystko układało się po naszej myśli, mieliśmy nadzieję, że awansujemy i pojedziemy na finał do Warszawy . Niestety… los tak chciał, że na naszej drodze ponownie stanął zespół z Gorzowa, z którym przegraliśmy rok wcześniej. Jest to jeden z najlepszych zespołów w województwie. Po dramatycznym spotkaniu, obfitującym w liczne sytuacje bramkowe z naszej strony (trzy poprzeczki), przegraliśmy z Gorzowem 2:1. Wielkie słowa uznania dla dziewcząt za wolę walki. Może następnym razem się uda. W końcu do trzech razy sztuka!
Zespół: K. Niedźwiecka, W. Walkowiak, H. Gracz, N. Grześkowiak, N. Winiarska, S. Moustaid-Łuczak, A. Przydróżna, K. Ligęza, J. Jurga.
M. Szafer- opiekun grupy

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna