Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych

Na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Ciosańcu zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy Sława w biegach przełajowych. W imprezie wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół naszej gminy. Jako pierwsi wystartowali najmłodsi biegacze z klas 1-3 Szkół Podstawowych, po nich uczniowie IV-VI, podopieczni Gimnazjum oraz uczniowie szkoły średniej. Gościnnie krótki dystans przebiegły przedszkolaki, które głośno dopingowały swoich starszych kolegów podczas wyścigów. Uczestnicy rywalizowali na różnych dystansach. Odległość zależała od wieku biegaczy. W poszczególnych biegach nie brakowało emocji. Głównie w klasach młodszych, gdzie liczba startujących była spora. Nieraz rywalizacja rozstrzygała się dopiero na ostatnich metrach.
Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w dzisiejszych zawodach, zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami i dyplomami. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium, otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Sławy. Uczestnikom gratulujemy udziału w zawodach oraz życzymy sukcesów w kolejnych startach.

galeria

źródło:https://www.facebook.com/S%C5%82awa-179700432079846/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna