Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Patrona Szkoły

16 marca odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona. Dzień później uczniowie wraz z opiekunem- p. R. Frankiewiczem udali się na trzydniową wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie odbywają się główne uroczystości związane z walkami o Kołobrzeg i Zaślubinami Polski z Morzem. Jest to ważne wydarzenie dla nas, gdyż to nasz patron- Franciszek Niewidziajło dokonał zaślubin, rzucając pierścień w fale Bałtyku. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć w Kołobrzegu rekonstrukcję tego wydarzenia.

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna