Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kółko szachowe w naszej szkole

Szachy to strategiczna gra planszowa, uczy myślenia,rozwija pamięć, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną dziecka. Wpływa na poprawę koordynacji ruchów, to żywa lekcja geometrii. Ma olbrzymi wpływ na psychikę dziecka, uczy je koncentracji, cierpliwości i determinacji. Tego, że nigdy nie wolno się poddawać, ale i szacunku dla przeciwnika. To również świetna zabawa, która może stać się pasją na całe życie. W naszej szkole odbywają się zajęcia szachowe przeznaczone dla uczniów klas IV-VI.Prowadzi je pan Marek Szafer. W ten sposób ucząc młodych ludzi zdrowej rywalizacji i zasad fair play. M. W.

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna