Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z życia szkoły

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE 

Koło polonistyczne wraz z opiekunem, M. Wójtowicz, przygotowało dla uczestników szkolnej dyskoteki niespodziankę. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w turnieju promującym utalentowanych uczniów. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne czy teatralne. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Zaś mamie Pauliny Kot, pani Monice Sochackiej Kot za przygotowanie nagrody głównej-pysznego tortu bezowego-składamy wielkie podziękowania.

Nasze uczennice zostały laureatkami powiatowych eliminacji. Reprezentowały nas na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy sukcesów Marcelinie Sobczak, Paulinie Markiewicz i Oliwii Majer.

Dziewczęta z koła polonistycznego były współorganizatorkami konkursowych zmagań. Wspólnie przygotowywały dekorację, oprawę muzyczną, redagowały scenariusz. Miały ciekawe pomysły i z chęcią wdrażały je w życie. Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za pomoc. Była nieoceniona. Wielka szkoda, że czas naszych spotkań dobiegł końca. Życzę Wam sukcesów na dalszych etapach nauki. Mam nadzieję, że miłość do poezji pozostanie w Was na zawsze. Polonistka.

Marcelina Sobczak reprezentowała nas na lubuskim przeglądzie recytatorskim Pro Arte w Kargowej.

Iga Jóźwiak została wyróżniona podczas finałów na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!

Bawilliśmy się świetnie! Dziękujemy organizatorom, rodzicom i sponsorom za wsparcie. Dziękujemy pani Ewie Witkiewicz i Zakładom Mięsnym Sława,które to zafundowały uczniom naszej szkoły przepyszne kiełbaski.

Żyj zdowo i kolorowo! Klasa Vc zorganizowała w tym roku szkolnym kolejną akcję promującą zdrowe odżywianie. Uczniowie zachęcali kolegów i koleżanki do spożywania owoców i warzyw pięć razy dziennie. Częstowali jabłuszkami, marchewkami, gruszkami i innymi zdrowymi pysznościami. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom uczniów z naszej klasy za pomoc i wsparcie.

Bawlismy się się w tym roku na wielu wycieczkach. Zorganizowano ich w naszej szkole ponad 90!!! Uczniowie PSP zwiedzali Berlin, Luckau, byli w górach i nad morzem, w teatrze i kinie. Można było nas spotkać w Krakowie, Malborku, Fromborku, Dolinie Kłodzkiej... A na zdjęciach widać uczniów klasy  Vc na  praktycznych lekcjach fizyki, chemii i matematyki w Centrum Keplera.

GALERIA

 

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna