Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PSP Sława w III edycji programu „WF z klasą”

Z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego Publiczna Szkoła Podstawowa  przyjęta została do III edycji programu WF z Klasą realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Za udział w poprzedniej edycji szkoła oraz zaangażowani nauczyciele otrzymali certyfikaty.

 

Szkoła realizowała już wcześniej podobne programy min. Program „Muuvit” – Ruszaj się z klasą czy Rok szkoły w ruchu – Akcja „Ćwiczyć każdy może”. Szkoła posiada certyfikat „Szkoły w Ruchu” i jest to wyróżnienie dla szkoły i nauczycieli wychowania fizycznego w pracę jaką włożyli w programie podnosząc przy tym kulturę fizyczną młodzieży szkolnej.

 

WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portaluSport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej. Program ten ma na celu wspieranie nauczycieli wychowania fizycznego  w prowadzeniu ciekawych i innowacyjnych lekcji.  Program ma pokazać, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność. Program jest wyjściem naprzeciwko ciągłym spadkiem aktywności  naszych dzieci poza szkołą i daje narzędzia oraz propozycje zmian w sposobie przeprowadzania lekcji.

Chcemy co roku uczestniczyć w programach aby motywować siebie i dzieci do kolejnych zadań oraz do spędzania w przyszłości wolnego czasu aktywnie ze sportem.

galeria

 

http://www.ceo.org.pl/pl/wf  strona programu 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna