Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie w Ok Park oraz zajęcia plastyczne

W poniedziałek, 16 lutego dzieci ze szkoły podstawowej w Sławie miały możliwość spędzenia pierwszego dnia ferii w OK Park w Głogowie. Czekało tam na nas wiele atrakcji, które zachęcały do swobodnej i radosnej zabawy. Były to m. in. dmuchany plac zabaw, labirynty, tunele, traktory, kącik lalek… Na śmiałków czekały też wielkie zjeżdżalnie oraz skok do basenu z kolorowymi piłkami. Dzieci nie marnowały czasu na odpoczynek, odpoczynek uśmiech nie schodził im z twarzy. Wyjazd do ,,Raju dla dzieci” dał im mnóstwo frajdy i świetnej zabawy.

Po powrocie z wycieczki, dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, których tematem przewodnim była ,,Zima”. Z przygotowanych przez nauczycieli propozycji dzieci mogły wybrać to, co chciałyby wykonać. I tak już po godzince, mogliśmy obejrzeć efekty wspaniałej pracy. Ze stolików zerkały na nas papierowe bałwanki, wykonane przez większą część uczestników. Kilka dziewczynek uwieczniło zimę na sporym plakacie. Zajęcia plastyczne upłynęły w miłej atmosferze przy dźwiękach zimowych piosenek.

 

Izabela Tomczak

Elwira Popławska-Wolak

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna