Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces szkoły !!

W ramach ogólnopolskiej akcji "Ćwiczyć każdy może" ogłoszonym przez Ministerstwo Sportu i działań podjętych na rzecz aktywności fizycznej dzieci w naszej szkole, przez nauczycieli wychowania fizycznego, nasza szkoła otzymała status "SZKOŁY W RUCHU"!! Jest to nagroda dla szkoły przyznawana przez Ministra Edukacji Narodowej wraz z tablicą pamiątkową jako wyróżnienie dla szkoły, która przyczynia się do popularyzowania aktywności fizycznej. Aby można było otrzymać taki tytuł należało udokumentować zadania, jakie opisuje Regulamin akcji. Każde zadanie było opublikowane na ogólnodostępnej stronie www wraz ze zdjęciami, filmami i scenariuszami z przeprowadzonych zajęć. Więcej o programie oraz informację o statusach szkół można zobaczyć w zakładce- Mapa szkół i przedszkoli na http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/mapa-szkol-w-ruchu 

 

 

 
 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna