Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie na czytelnika klas I

Dnia 3 marca 2014 roku odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji pasowania na czytelnika klas I, które   przygotowały uczennice należące do kółka bibliotecznego pod kierunkiem p. E. Mazur.Dziewczęta z klas  V-VI wprowadziły pierwszoklasistów w świat bajek i baśni oraz uczyły  poszanowania książek i innych dokumentów bibliotecznych.

Następnie dzieci  musiały wykazać się znajomością alfabetu, rozpoznać bajkowe postacie oraz wymienić najważniejsze zasady zachowania się w bibliotece. Z wszystkimi zadaniami uczniowie poradzili sobie na szóstkę i wtedy przyszedł czas na złożenie przez nich przyrzeczenia i dokonanie aktu pasowania na czytelnika. Wszyscy jednogłośnie obiecali, że będą czytać książki.

Na zakończenie uroczystego spotkania  pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek w kształcie kredek wykonane przez grupę uczniów, należących do kółka bibliotecznego oraz  kółka plastycznego.

Spotkanie przebiegło w radosnej i przyjaznej atmosferze. Zarówno występującym jak i słuchaczom przyniosło wiele satysfakcji i zadowolenia.

    galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna